Ubytovanie pod Ski Králiky

Ak hľadáte v oblasti Ski Králiky kvalitné a plne vybavené ubytovanie pod svahom v blízkosti lyžiarskeho strediska, Sekiho chata Králiky  je tou pravou voľbou. 

Vybavenie:

INTERIÉR

PRÍZEMIE:  spoločenská hala s teplovzdušným  krbom a elektrickým kúrením, TV a satelit,  2 x 1lôžko (rozťahovacie kreslá),2 lôžka (rozťahovacia sedacia súprava), Audiosystém s rádiom a CD prehrávačom, kuchyňa s posedením (plynový sporák, elektrická rúra, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička, sporák s rúrou na pečenie na pevné palivo), kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou, samostatné WC, špajza a predsieň.

PODLAŽIE: 3 izby 2 + 2  (manželská posteľ a 2 samostatné lôžka), chodba 2 (manželska posteľ -rozťahovací gauč).  Možnosť doloženia matracov. Drevené masívne schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

PIVNIČNÉ PRIESTORY: možnosť uskladniť lyže, alebo bicykle

PRE VIAC OBRÁZKOV KLIKNITE SEM.

 

FAJČENIE v interiéri nie je povolené.

EXTERIÉR

Prekrytý altánok s posedením, záhradný krb s dreveným grilom, plynový gril, ohnisko, 15L kotlina, 25L kotlina, 50L kotlina. Záhradný nábytok s možnosťou rozloženia záhradných stanov a sedacích + stolových setov / za príplatok /. Počet miest na parkovanie 4 – 5. Parkovanie automobilov pri chate. V zime odporúčame pribaliť snehové reťaze.

 

PRE VIAC OBRÁZKOV KLIKNITE SEM.

 

Prezrite si aj Chata Králiky - cenník


Kontakt

Sekiho chata

+421905323751


Newsletter

Prihláste sa k odberu noviniek: